سوالات متداول

تکنولوژی فکر روشی زيبا برای هدايت و برنامه‌ريزي ضمير ناخودآگاه انسان است تا به کمک آن باورهای زيبا و روحية عالی در انسان ساخته شود تا انسان از رهگذر داشتن باورهای درست و اعتماد به نفس و احساس شخصيت و نيز كسب روحيه‌ای عالی و با نشاط، بتواند انديشه‌های بزرگی را در ذهن خود خلق کند و با اقدام و تلاش و داشتن انگيزه و عشق، به خلق دستاوردهای موفقيت آميز در زندگی خود اقدام نمايد.
ایشان سخنران انگیزشی هستند و به هیچ عنوان مشاوره ندارند.
شما می توانید با شرکت در کلاس ها و سمینارهایی که در تهران برگزار می شود، ایشان را ببینید. همچنین آقای دکتر آزمندیان بعد از هر کلاس به مدت 30 دقیقه پاسخگوی سوالات شما هستند.
شما می توانید با مراجعه به قسمت سمینارهای جاری در صفحه اصلی سایت، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام که لینک آن در صفحه اصلی قرار دارد، از کلاس ها مطلع شوید.
برگزاری سمینار در شهرستان ها به عهده ی برگزار کننده آن شهر است و در صورت دعوت از آقای دکتر آزمندیان انجام می پذیرد. لذا اطلاع رسانی سمینارهایی که به صورت خصوصی برای مدیران، پرسنل، دانشجویان و غیره برگزار می شود، به عهده ی برگزار کننده محترم خواهد بود. سمینارهایی که به صورت عمومی برگزار شود، در اینستاگرام و کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد.