.::: دکتر علیرضا آزمندیان :::.

  دوره نخبگان نوبل دقیقاً چیست؟  

به شما پیشنهاد می کنیم حتما فیلم زیر را به صورت کامل ببینید تا متوجه شوید چرا دوره نخبگان نوبل بهترین و کامل ترین دوره‌ای خواهد بود که تاکنون در آن شرکت کرده‌اید.

«نخبگان نوبل» نام دوره آموزشی است که برای دومین بار در ایران برگزار می‌شود. این دوره تحول آفرین، یک دوره آموزشی جامع و بلندمدت یک‌ساله است. درواقع این دوره، دوره پرورش یک رهبر توانمند و آگاهی است که بتواند به زیبایی سخن بگوید، سخنرانی کند،نیرو های انسانی تحت زعامت خود را مدیریت کند و بعنوان یک استاد و مدرس مرجع به زیبایی سخن براند و تدریس کند.

اگرچه شرکت در این دوره پیش نیاز خاصی ندارد و هرجوانی با هر تجربه ای می تواند در این دوره شرکت کند و به یک فرد موفق، یک سخنران، یک کارآفرین و به یک کوچ حرفه ای تبدیل شود، معذالک کلیه متخصصان، مدرسان، سخنرانان، کارآفرینان، مدیران کسب و کار می توانند در این دوره آموزشی بینظیر شرکت کنند و به یک انسان بزرگی تبدیل شوند.

شما دانشجویان دوره نخبگان نوبل در طول دوره یک ساله نوبل یاد می گیرید که:

  چگونه زندگی شخصی خود را به یک زندگی رؤیایی تبدیل کنید؟

  چگونه رویا و هدف های کار و زندگی خود و نقشه آینده زندگی شگفت انگیزتان را تعیین کرده و به سمت آن‌ها حرکت کنید؟

  چگونه راه میانبر رسیدن به اهداف خود را بیابید؟

  چگونه با انسان ها ارتباطات عاطفی، حرفه ای و تجاری عالی برقرار کنید؟ و در کسب و کار و زندگی اجتماعی خود بدرخشید؟

  چگونه از نام و شخصیت خود یک برند زیبایی بسازید و همگان را جذب برند شخصی خود کنید؟

  چگونه زیبا سخن برانید، چه برای یک نفر و چه برای هزاران نفر؟

  چگونه به یک سخنران حرفه‌ای اثرگذار و مقتدری تبدیل شوید؟

  چه سخنانی بر زبان بیاورید تا همگان مجذوب شما شوند؟

  چگونه با کلام نافذ و اثرگذار خود، ارتباطات شخصی و اجتماعی خود را بهبود ببخشید؟

  چگونه در شغل خود هزاران مشتری راضی و خوشحال داشته باشید و در کسب و کار خود بدرخشید؟

  چگونه درزمینهٔ کاری خود به فرد تراز اول آن زمینه تبدیل شوید و ثروتمند شوید؟

  چگونه به سخنرانی الهام بخش تبدیل شوید و به دیگران آموزش بدهید؟

 

  چگونه به عنوان یک سخنران حرفه ای به دنیایی از شهرت، ثروت و محبوبیت برسید و بعنوان یک برند شهور در جامعه ایران بدرخشید؟ 

  چگونه در کنار شغل استادی و سخنرانی خود، به یک کوچ حرفه ای تبدیل شوید و در حرفه کوچینگ بدرخشید و با هدایت انسان ها حتی صاحبان کسب و کار بتوانید موفقیت آنها را در کسب و کار و زندگیشان ارتقاء دهید و از این رهگذر به دنیایی از ثروت و شهرت برسید؟

 

در این دوره آموزشی، شما در سه حوزه اصلی آموزش می بینید و پس از گذراندن این دوره در این سه حوزه به یک فرد متخصص و حرفه‌ای تبدیل خواهید شد:

۱) پرسونال برندینگ یا برند سازی شخصی (Personal Branding)

۲) مهارت سخنرانی، کوچینگ حرفه ای و سخنوری و ارتباطات شخصی و حرفه ای

۳) ثروت آفرینی و کسب درآمد عالی


در اولین بخش از آموزش‌هایی که در دوره نخبگان نوبل می‌بینید آموزش ساختن یک شخصیت شگفت انگیز قدرتمند بعنوان یک برندشخصی مقتدر است. هر فردی در هر زمینه‌ای که فعالیت دارد، در هر حرفه و شغلی که باشد اولین و مهم‌ترین بخش زندگی شخصی و حرفه ای اش ساختن برندشخصی قوی است. در وهله اول، فرد باید ساختار شخصیتی و شالوده وجودی خود را به بهترین شکل ممکن بسازد تا بتواند به کمک آن به خلق دستاوردهای بیرونی بپردازد. برای ساختن برندشخصی عالی، مباحث زیر به شما آموزش داده می‌شود:

  آموزش تعیین نظام ارزش ها (Value System) و رسالت شخصی

  آموزش طراحی یک رویا بعنوان فیلمنامه زندگی شما (My Dream)

  آموزش  طراحی و هدف‌گذاری در کار و زندگی

  آموزش برنامه ریزی و اقدام برای خلق رویا و دستیابی به هدف ها

 آموزش ساختن عزت نفس و اعتماد به نفس بعنوان شالوده و زیربنای شخصیت شما

 آموزش طراحی نظام باورها و اقدام برای ساخت باور های جدید در نظام شخصیت شما. (رهایی از همه خودناباوری ها و احساس یک شخصیت و هویت جدید)

 آموزش برنامه ریزی سیستم ضمیر ناخودآگاه برای ساختن روحیه شادمانه، باورهای عالی، سلامت کامل و ارتباط با کائنات و کل جهان هستی و اجرای درست قوانین جهان برای موفقیت های بزرگ در کار و زندگی.

 آموزش مفاهیم اصولی در تعلیم و تربیت خود و کسب مهارت‌های بهبود فردی و شغلی و نحوه انتقال این مفاهیم به دیگران

 آموزش نحوه کسب اقتدار و کسب توانمندی های شخصی، در مواجهه با مسائل و چالش های کار و زندگی

 آموزش ساخت یک برندشخصی قوی و مطرح و نحوه بازار یابی و مارکتینگ برای معرفی چنین برند شخصی قدرتمند به افراد جامعه و مشتریان دکان زندگی

یافتن نظام ارزشی و رسالت شخصی

هر انسانی در وادی زندگی خود هر اندیشه و اقدامی که می کند علی القاعده در چارچوب نظام ارزشی خود عمل می کند. بعبارت دیگر آدمی در دنیای خود از آغاز زندگیش بر اساس نوع تعلیم و تربیت خود تمام قدم های خود را در چارچوب نظام ارزشی خود بر می دارد. لذا نظام ارزشی هر شخصی تعیین کننده اندیشه ها و عملکردهای آن انسان است.

اولین قدم برای اصلاح زندگانی، بازنگری در نظام ارزش های انسان می باشد، تامطمئن شود که تمام ارزش هایش منطبق با علم و جهان بینی درست اوست و هیچ نکته خرافی و غیر صحیح در نظام ارزشی او وجود ندارد. معلمان و راهنمایان می توانند در انسان نظام ارزشی بسازند و یا نظام اررشی غلط را در فرد، اصلاح کنند.

در طول دوره انسان ساز نخبگان نوبل نظام ارزشی و رسالت شخصی تدریس می شود. به گونه ای که دانشجو پس از طی دوره یک نظام ارزشی درست و رسالت شخصی زیبا خواهد داشت و در نتیجه برند شخصی زیبایی از خود خواهد ساخت و زندگی زیبایی را خلق خواهد کرد.

رسالت شخصی انسان ها، میوه نظام ارزشی آنهاست تا بدانند در زندگی چه رسالتی دارند و مسیر زندگی را چگونه بروند تا فرد مثمر ثمری برای خود و افراد جامعه باشند.

هر فردی در زندگی خود بر اساس ارزش ها، اعتقادات، باورها، علایق، دانش، فرهنگ و ... در زندگی خود به چیزی گرایش دارد و به عبارتی عاشق و شیفته آن است. برای یافتن این علاقه باید به مرحله‌ای از خودشناسی و جهان بینی دست‌یابدتا بتواند تشخیص دهدآنچه برای او شادی، خوشبختی و آرامش می‌آورد چیست. شاید این مهم‌ترین نقطه از مسیر زندگی باشد، چراکه وقتی بدانیم به کجا رهسپاریم دیگر سردرگمی نخواهیم داشت.

تعیین رویا و اهداف زندگی

در این دوره می‌آموزید با شناخت نظام ارزش‌ها، رسالت شخصی و اولویت‌های زندگی، به صورتی کاملاً علمی و اصولی رؤیا، اهداف، ویژن و چشم‌اندازهایی که برای زندگی در نظر دارید را تعیین و پایه‌ریزی کنید. به عبارتی نقشه راه زندگی خود را از اکنون تا پایان زندگی طراحی می‌کنید. فردی که دقیقاً می‌داند مقصدش کجاست و راه رسیدن به آن را می‌آموزد و یاد می گیرد، بسیار سریع‌تر به رؤیای خود دست می‌یابد.

برنامه ریزی و اقدام

حال به سمت اهدافی که برای خود تعیین کرده‌اید حرکت می‌کنیم. در این دوره از طریق سیستم کوچینگ، با پشتیبانی کوچ ها و افرادی که در تمام یک سال شما را راهنمایی و حمایت می‌کنند به سمت رؤیا و اهداف خود گام برمی‌دارید. هر فردی در هر مسیری با موانع و مسائلی روبرو می‌شود که ممکن است از حرکت بازایستد اما در این دوره ما همراه و همگام شما هستیم. درواقع این دوره توسط یک سیستم کوچینگ رهبری و هدایت می شود. و افرادی که مشاورانی بسیار خبره و اندیشمند هستند شمارا در تمام لحظات راهنمایی می‌کنند و برای رسیدن به اهدافتان شما را مشاوره می‌دهند.

اعتماد به نفس و عزیت نفس

عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس رکن اساسی موفقیت افراد در هر زمینه‌ای است. در دوره  آموزشی نخبگان نوبل، با تقویت این موارد شما به فردی تبدیل خواهید شد که دیگر هیچ مانعی جلوی راه خود نخواهید دید و ایمان‌دارید که از پس هر مسئله‌ای برمی‌آیید و باقدرت و شهامت تمام به سمت رویا  و هدف هایتان گام برمی‌دارید. فردی که عزت‌نفس خود را می‌سازد در زندگی خود به بهترین اهداف خود می‌اندیشد و چون ایمان دارد شایسته و لایق بهترین‌هاست به‌سوی آن‌ها گام برمی‌دارد و وقتی به خواسته‌های عالی خود دست پیدا می‌کند بازهم قدرتمندتر به‌سوی اهداف بزرگ‌تر خود گام برمی‌دارد.

برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه و اصلاح نظام باورها

باورها درواقع افکاری هستند که در ذهن ما مکرراً تکرار شده‌اند و ما آن‌ها را به‌عنوان یک اصل پذیرفته‌ایم. باورهای هر فردکه توسط ضمیر ناخودآگاه شما ساخته می شوند، از خانواده، جامعه، فرهنگ، دوستان، تلویزیون و ... عمدتاً به‌صورت ناخودآگاه در ذهن حک می‌شوند؛ اما نظام باورها، تمام تفکرات و اقدامات مارا به صورت مستقیم تحت تأثیر قرار خواهد داد. به‌عنوان‌مثال وقتی فردی مدام دیده باشد، شنیده باشد و یا خوانده باشد که دنیا پر از انسان‌های دزد است که می‌خواهند به او لطمه بزنند باور می‌کند که این‌گونه است و این فرد در تمام جنبه‌های زندگی بر این اساس پیش می‌رود. به‌سختی به دیگران اعتماد می‌کند، به‌سختی با دیگران ارتباط برقرار می‌کند و لذا نمی تواند در زندگی اجتماعی خود موفق باشد و در نهایت یک فرد ناکامی خواهد بود.

در دوره تحول آفرین نخبگان نوبل، با استفاده از پیشرفته ترین متد های تکنولوژی فکر، نظام باورهای شما به تدریج اصلاح می شود و شما به درجه اعلای عزت نفس، اعتماد به نفس و سایر باورهای تعیین کننده و زندگی ساز دست می یابید و بدین سان به اصلاح زندگانی خود می پردازید و بعنوان یک شخصیت قهرمان و یک سخنران انگیزشی و تحول آفرین، از زندگی خود شاهکار می سازید.

بهبود فردی

برای موفقیت در تمام عرصه‌های زندگی باید خصوصیاتی مانند مدیریت زمان، تسلط بر خود، انضباط شخصی، نظم، پایداری و … را در خود پرورش دهید. فردی که مهارت خوب زیستن را بیاموزد سریع‌تر از افرادی که برای رسیدن به خواسته‌های خود از ابزار آزمون و خطا استفاده می‌کنند، به خواسته‌های خود دست می‌یابد. در دوره بخبگان نوبل، کلیه این مهارت‌های لازم را برای بهبود فردی می‌آموزید و می توانید در آموزش ها و سخنرانی های خود به دیگران بیاموزید.

برند شخصی یا پرسونال برندینگ (Personal Branding)

زمانی فروش معلومات، محصولات و خدمات شما بیشتر می‌شود که به یک برند عالی تبدیل شوید؛ یعنی در هر زمینهٔ کاری که هستید به فرد برجسته آن کار شناخته شوید و به‌عنوان محبوب‌ترین و متخصص‌ترین فرد شمارا بشناسند.

در دوره تحول آفرین و برند ساز نخبگان نوبل روش‌های برند شدن، معروف شدن و محبوب شدن را به شما خواهیم آموخت تا شما بتوانید خود را بعنوان یک چهره محبوب و ارزشمند در جامعه مطرح کنید و در چشمان همگان به زیبایی دیده شود.

دومین بخش آموزش‌هایی که در دوره نخبگان نوبل می‌بینید آموزش مهارت سخنرانی، سخنوری و ارتباطات حرفه ایست. هر فردی با هر تحصیلات، شغل، جایگاه و موقعیت اجتماعی که باشد نیازمند تعامل و ارتباط سازنده با سایر افراد جامعه است و باید بتواند ارتباطات عالی برقرار کند، نیاز دارد حرف‌های خوب بزند تا دیگران کلامش را بشنوند و این کلام خوب خود را زیبا ادا کند تا در دل و جان دیگران نفوذ کند.

 این بخش از دوره به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که فرد پس از گذراندن آموزش‌های زیر تمام مهارت‌ها و تخصص‌های لازم برای ایجاد و بهبود ارتباطات عالی و سخنوری حرفه‌ای را می‌آموزد و حتی می‌تواند به‌عنوان یک سخنران حرفه‌ای درزمینهٔتخصص خود وارد بازار کار شود. در این بخش از دوره سرفصل‌های زیر آموزش داده می‌شود:

۱) فنون مذاکره، فروش و ارتباطات حرفه‌ای

۲) فنون سخنوری و مهارت کلامی

۳) آموزش اصول سخنرانی حرفه‌ای، فن بیان، زبان بدن و ...

تقویت فنون مذاکره و ارتباطات انسانی

فردی که مهارت برقراری ارتباطات بالایی دارد با محبوب خود رابطه بهتری دارد، با فرزند خود ارتباط قوی‌تری دارد، با رئیس و کارمند و همکار خود بهتر ارتباط برقرار می‌کند و در هر زمینه‌ای که با دیگران تعاملی دارد قوی‌تر ظاهر می‌شود. ارتباطات نوعی مهارت است و مهارت نیز آموختنی است. هرچه بیشتر و بهتر این مهارت را کسب کنید در تمام جنبه‌های زندگی خود رشد خواهید کرد.

فن بیان و فنون سخنوری

با تقویت این مهارت می‌توانید بسیار زیبا سخن بگویید، طوری که وقتی سخن می گویید، همه سکوت می‌کنند و به حرف‌های شما گوش دهند. وقتی فردی مهارت سخنوری را بیاموزد در هر زمینه و شغلی که باشد می‌تواند بسیار زیبا و نافذ و اثرگذار سخن بگوید و با دیگران ارتباطی عالی برقرار کند. مهارت‌هایی که در این دوره می‌آموزید عبارت‌اند از: زبان بدن، صداسازی، فن بیان، تقویت لحن و تن صدا و ...

آموزش سخنرانی

اگر دوست دارید که سخنرانی را به‌عنوان حرفه و شغل خود انتخاب کنید و از این راه کسب درآمد کنید نیاز دارید صفرتا صد اصول صنعت سخنرانی را بیاموزید. این حرفه و شغل نیز مانند هر کسب و کار دیگری نیازمند دانش، تخصص و تجربه است. شاید یادگیری دانش و تخصص آسان باشد اما کسب تجربه در هر کاری نیازمند عمر و زمان است و فردی می‌تواند در کار خود از دیگران پیشی بگیرد که بتواند از افراد حرفه‌ای راهنمایی و مشورت بگیرد.

در این راستا در دوره آموزش استادی و سخنرانی نخبگان نوبل، دکتر علیرضا آزمندیان به‌عنوان پدر سخنرانی ایران تمام نکات، فنون سخنرانی و ترفندهای سخنرانان حرفه‌ای را به شما آموزش می دهد و شما می‌توانید با آموزش‌هایی که دریافت می‌کنید و تمرین‌های عملی دوره به یک سخنران حرفه‌ای تبدیل‌شده و راه چند ساله را در کمتر از یک سال طی کنید.

سومین بخش آموزش‌هایی که در دوره نخبگان نوبل می‌بینید شامل مهارت‌ها و تخصص‌های لازم بازاریابی و مارکتینگ است تا بتوانید در کار خود با استفاده از جدیدترین مهارت‌های روز دنیا وارد بازار کار شده و یا مشتریان خود را بیشتر کرده و درآمد خود را بالا ببرید. مباحثی که در این بخش می‌آموزید شامل موارد زیر است:

۱)دیجیتال مارکتینگ

۲) مشاوره و کوچینگ

۳) کتاب نویسی

  دیجیتال مارکتینگ

امروز در دنیای کسب‌وکار و بیزینس فردی موفق است که از جدیدترین ابزارهای روز دنیا جهت ارائه و فروش خدمات و محصولات استفاده کند. به این منظور ما تمام نیازهای شمارا بررسی کرده‌ایم و برایتان آموزش‌های زیر را آماده کرده‌ایم:

۱) راه‌اندازی سایت و شبکه‌های اجتماعی

۲)نحوه مدیریت سایت و شبکه‌های اجتماعی

۳)استراتژی و شیوه تولید محصولات آموزشی

۴)راه‌های درآمدزایی از سایت و شبکه‌های آموزشی

و ....

  مشاوره وکوچینگ

امروزه یکی از پردرآمدترین مشاغل دنیا شغل مشاوره و کوچینگ است. هر فردی در حرفه و شغل خود می‌تواند به‌عنوان یک مشاور و یا کوچ فعالیت داشته باشد و دانش و تجربیات خود را به سایر افراد علاقه‌مند بیاموزد و از این طریق کسب درآمد کند. صنعت میلیاردی مشاوره و کوچینگ در ایران صنعتی   نوپا و رو به رشد است و افرادی که مهارت‌های لازم این حرفه را بیاموزند می‌توانند ضمن کمک و هدایت انسان ها در رسیدن به اهداف و حل چالش هایشان، درآمدهایی عالی از آن به دست بیاورند.

  کتاب نویسی

اگر دوست دارید که در حرفه خود به یک نویسنده خوب و مطرح تبدیل شوید به شما نوید خوبی خواهیم داد، ما در دوره نخبگان نوبل به شما آموزش می‌دهیم چگونه با اصول جدید علمی، در کمترین زمان ممکن و به آسان‌ترین شیوه کتاب خود را چاپ کنید. طوری که پایان دوره علاوه بر یادگیری مهارت‌های فراوان کتاب آموزشی خود را منتشر کرده باشید.


پشتیبانی و کوچینگ

در این دوره افراد در گروه‌های ۵ نفره دسته‌بندی می‌شوند و هر گروه سرگروه و کوچ دارد. در هر گروه کارها و برنامه‌های عملی و متناسب با افراد گروه تدوین می‌شود و برای رسیدن به اهداف و نتایجی که فرد در نظر دارد برنامه‌ریزی‌های لازم صورت می‌گیرد. گروه پشتیبانان ما در تمام روزهای هفته به شما کمک می‌کنند تا کارهای عملی را پیش ببرید و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید.

شرکت در جلسات کار عملی یا مسترمایند گروپ Mastermind Group

در طول دوره نخبگان نوبل علاوه بر آموزش هایی که در کلاس به دانشجویان نخبه نوبل  داده می شود، کلیه دانشجویان موظفند که در گروه های مطالعاتی و مباحثاتی، کارهای عملی انجام بدهند. این جلسات که به مسترمایند گروپ یا گروه های استادی نوبلی معروف است گروه های ۵ نفره با یک سرگروه و حضور یک کوچ هفته ای یک جلسه ۲ ساعته بیرون از کلاس باهم به انجام کارهای عملی می‌پردازند و همچنین تکالیفی را که به دانشجویان داده شده است را بررسی می‌کنند و به سؤالات آنها توسط افراد گروه و یا کوچ پاسخ داده می شود. دانشجویان نخبه نوبل موظفند تمام آموخته‌هایشان از جمله سخنرانی های تمرینی را باید به‌صورت عملی انجام دهند تا کاملاً آن‌ها را بیاموزند.

دریافت برنامه

همان‌طور که یک ورزشکار برای پیشرفت به برنامه نیاز دارد، شما هم برای موفقیت در این دوره به برنامه نیاز دارید. ما هر جلسه به شما برنامه می‌دهیم تا بدانید چه‌کارهایی باید انجام شود و مرتباً از طریق سرگروه‌ها و کوچ ها پیگیر کارهای شما هستیم.


            


طراح و استاد دوره نخبگان نوبل کیست؟

  رکورددار سخنرانی در ایران با برگزاری بیش از ۴۷۰۰سمینار و سخنرانی داخلی و خارجی .

  سخنران انگیزشی و تحول‌آفرین بین‌المللی ایرانی که در کشورهای آمریکا، انگلیس ایتالیا، آلمان، سوئد، کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و ... تجربه سخنرانی دارد.

  بزرگ‌ترین سخنران انگیزشی ایران، به نقل از روزنامه وال‌استریت ژورنال (پرتیراژترین روزنامه اقتصادی آمریکا)

  نویسنده کتاب Think Yourself Successful از انتشارات مک گراهیل به زبان انگلیسی و ترجمه‌شده به زبان‌های چینی و عربی توسط همین ناشر.

  فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی مکانیک، فارغ‌التحصیل رشته مهندسی صنایع و سیستم‌ها در مقطع دکتری از دانشگاه USC کالیفرنیا.

  استاد سابق دانشگاه های آمریکا از جمله دانشگاه کالیفرنیا USC

  استاد سابق دانشکده فنی دانشگاه تهران در رشته مهندسی صنایع و اقتصاد مهندسی

  نویسنده کتاب تکنولوژی فکر، چگونه راه سعادت را یافتم و کتاب زندگی در مسیر کمال و کتاب های دیگر

  بنیان‌گذار تکنولوژی فکر در ایران.


سؤالات متداول

  آیا این دوره فقط به‌صورت حضوری برگزار می‌شود؟

  بله. این دوره فقط به‌صورت حضوری و در تهران برگزار می‌شود. درواقع این دوره یک دوره کارگاهی و عملی است و طوری طراحی‌شده است که نیازمند بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان است. بنابراین گزینه غیرحضوری وجود ندارد. ولی نکته قابل‌توجه این است که در ماه فقط نیاز است دو جمعه را به این دوره اختصاص دهید.

عزیزانی که از شهرستان ها در دوره نخبگان نوبل شرکت می کنند باید بدانند که هر ماه ۲ بار باید به تهران بیایند و در جلسات ۵ ساعته که معمولا روزهای جمعه برگزار می شود شرکت کنند.

  روز و ساعت‌های برگزاری دوره به چه صورت است؟

   یک هفته در میان در روزهای جمعه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ برگزار می‌شود.

  دوره نخبگان نوبل چند جلسه است؟

  این دوره شامل ۲۰ جلسه است که هر جلسه ۵ ساعت است و مجموعاً ۱۰۰ ساعت آموزش در کلاس است. در هر جلسه ۳ ساعت آموزش می‌بینید و ۲ ساعت کار عملی انجام می‌دهید و سخنرانی می کنید. روزهای برگزاری کلاس جمعه‌هاست و در هرماه فقط ۲ جمعه را کلاس خواهید داشت.

   من نمی‌خواهم سخنران شوم، این دوره برایم مفید است؟

  در این دوره مباحث شخصیت‌سازی و پرسونال‌برندینگ، ارتباطات و سخنوری و ثروت آفرینی آموزش داده می‌شود. یک بخش از این مباحث مربوط به فنون سخنوری است و مابقی آموزش‌ها برای هر نوع کسب‌وکاری بسیار سازنده خواهد بود کما اینکه هر فردی که توانایی سخن گفتن دارد نیازمند یادگیری مهارت خوب سخن گفتن است. این دوره طوری طراحی‌شده است که برای هر فردی با هر کسب‌وکار و شغلی بسیار مفید است و بخصوص اگر فردی بخواهد به‌عنوان یک سخنران آموزشی, انگیزشی و تحول آفرین وارد این حرفه شود هم می‌تواند به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند.

   آیا ثبت نام در این دوره به صورت اقساطی نیز امکان پذیر است؟

  بله. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

  در صورتی که سوال دیگری دارید، میتوانید بصورت رایگان از خدمات مشاوره پیش از ثبت نام بهره مند شوید. برای این منظور در ساعات کاری از ساعت ۹ الی ۱۷ با دفتر تکنولوژی فکر۰۲۱۲۲۰۴۳۰۸۱ حاصل نمایید.


پایان دوره شما به چه فردی تبدیل‌شده‌اید؟!

  با تدریس و سخنرانی اعتبار خوبی بین علاقه‌مندانتان کسب کرده‌اید.

  اگر توانایی حرف زدن دارید، پس می‌توانید تبدیل به ستاره سخنرانی شوید.

  در ساعت‌هایی که کار نمی‌کنید و در مسافرت و تفریح هستید باز هم درآمد دارید.

  نگران درآمد نیستید چون درآمدی بسیار عالی دارید و اطرافیان به ارزش شما پی برده‌اند.

  زبانتان تبدیل به ماشین پول‌سازی می‌شود و دلارهای پنهان‌شده در سخن شما برایتان نمایان می‌شوند.

  می‌توانید حرف بزنید و دل محبوب خود را به دست بیاورید، در هر جمعی که حاضر می‌شوید، همه توجه‌ها به سمت شما خواهد بود.

  همه افراد شما را به‌عنوان یک سخنران موفق و یا یک کوچ حرفه ای نام می‌برند که مهره مار دارد. به زیبایی انسان ها را هدایت می کنید و در زندگی آنها منشا اثر می شوید.

  هر روز از کارتان نهایت لذت را می ببرید چون برای خودتان کار می‌کنید و به‌ راحتی ایده‌های خودتان را پیاده می‌کنید.

  با جستجوی گوگل، فیلم‌هایی از شما پیدا می‌شود و هر کسی در حوزه فعالیتتان، شما را می‌شناسد.


  دوست دارید نتایجی که برخی از شرکت‌کنندگان دوره نخبگان نوبل کسب کرده‌اند را ببینید؟!  

برای مشاهده نتایجی که شرکت کنندگان دوره نخبگان نوبل کسب کرده‌اند اینجا کلیک کنید.

  لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دوره نوبل با دفتر تکنولوژی فکر تماس حاصل فرمایید:  

۰۲۱-۲۲۰۴۳۰۸۱

wwww.azmandian.com