سمینار زندگی شاد و موفق + جشن شب یلد

خوشا یلدا

در سمینار زندگی شاد  و موفق چه می آموزید؟

چگونه با جذب شادی و نشاط، زندگی ثروتمندانه ای را خلق کنید؟

چگونه دزدان شادی را شناسایی کنید و از دنیای خود حذف کنید؟

چگونه زندگی شادمانه ای را بسازید و از تمام لحظات کار و زندگی خود لذت ببرید؟

آرامش، شادی و نشاط، نشانه خوشبختی در یک زندگی است، ما انسان ها مخلوقات گرانقدر خداوند روی کره زمین هستیم، رسالت ما در این دنیا این است که خوب و شاد زندگی کنیم. هدف و رسالت خود را درزندگی گم نکنیم و غافل نشویم. انسانی که رسالت و مقصد زندگیش را پیدا می کند، جان می گیرد و همه چیز برای او زنده می شود. انسان، مترادف با رشد و حاصل رشد، بهبود است. حرکت در مسیر سعادت برای بشر آنجا متوقف می شود که رشد او متوقف شود.

عمر کوتاه است ، پس ای اشرف مخلوقات وقت خود را بیهوده در زندگی تلف نکنید، عوامل ایجاد آرامش، شادمانی و نشاط را بیاموزید. یاد بگیرید چگونه زندگی خارق العاده ای را بنیانگذاری کنید، روابط خود را چگونه هدایت و مدیریت کنید، چه نقاط ضعف و اشکالاتی در روابط شخصی و حرفه ای شما وجود دارد که باید آن را اصلاح کنید. زندگی معنوی خود را چگونه به آینده ببرید. به خاطر داشته باشید که ابعاد معنوی و الهی، یک نیاز بشر است. انسان ها در سایه معنویت و ارتباط باخدای مهربان می توانند زندگی آرام و خوبی را تجربه کنند.

باور کنید شما می توانید همین که الان هستید نباشید، زندگی شما همین که الان هست نباشد. زندگی شما بسیار مهم است، به آن بها دهید و برای دست یافتن به بهترین آن قیام کنید. خودشکوفایی به شما کمک می کند تا از ظرفیت های ذهنی خود استفاده بیشتری کنید و در دنیایی از خودآگاهی، از لحظه های زندگی خود بیشتر لذت ببرید. پس امروز می تواند سرنوشت ساز ترین روز زندگی شما باشد.

چه کسانی در این سمینار شاد شرکت کنند؟